Tutaj będą pojawiać się wszystkie odcinki Podcastu TrybSportowy.com

Możesz odpalić pełną listę poniżej lub zjechać niżej i wybrać konkrety wpis odcinka wraz z notatkami.

Mateusz Konieczny Trener tenisa

28. Tenis sportem dla elity? Rozmowa z trenerem młodych mistrzów –...

Trener juniorskich mistrzów Mateusz Konieczny uważa, że Tenis jest prawdziwym sportem dla elity. Zdobywał z zawodnikami złote medale mistrzostw polski oraz odnosił sukcesy na arenie międzynarodowej. Wie ile to kosztuje, nie tylko pieniędzy ale także potu, nerwów i wyrzeczeń. Jak silnym charakterem trzeba być, aby zostać jednym z najlepszych. Jak dobrej kondycji i zrywnego ale silnego ciała potrzeba by wygrywać na korcie.

27. Półroczne dzieci mogą już trenować, czyli o zabawie sportem z...

Moje pokolenie zwykle zaczynało przygodę ze sportem dopiero w szkole lub na bardzo uproszczonych zajęciach sportowych w wieku około 5 lat. Patrząc na teraźniejszych sportowców trzeba przyznać, iż aby być mistrzem w wielu dziedzinach sportu należy zacząć jak najszybciej. W Socatots można zacząć swoją przygodę mając 6 miesięcy i rodziców chętnych wprowadzić swoje pociechy w świat piłki nożnej pokazanej od strony zabawy, a nie zawodów.

26.O trenowaniu drużyn sportowych – z trenerem Michałem Dolińskim

Trenowanie drużyn sportowych znacząco się różni od trenowania pojedynczych jednostek, doskonale zdaje sobie z tego sprawę trener Michał Doliński. Ma doświadczenie na obu polach i na obu z nich osiągał sukcesy. Próbuje znaleźć cechy i role dobrego trenera. Oraz samej definicji tego terminu. Czy dobry trener to ten, który ma wyniki, czy dbający o polepszenie każdej jednostki?
Tomasz Świtalski podczas triathlonu

25. Jak stworzyć swój klub sportowy? Co się z tym wiążę...

Otworzenie swojej siłowni lub klubu sportowego to niełatwe zadanie. Koszty są ogromne, potrzeba ciągłej reklamy, zarówno offline i online, a przede wszystkim potrzeba zatrudnić odpowiednie osoby, którą spowodują, iż my jako klienci będziemy chcieli tam zostać i ćwiczyć w konkretnym miejscu z konkretnymi ludźmi. Tomek sam ćwiczył triathlon i chciał stworzyć miejsce, do którego sam chętnie by przychodził i w ten sposób powstało Trigym.

Jak zacząć z własnym podcastem przy różnych budżetach? – prezentacja

Jest to specjalny odcinek - prezentacja, która pozwoli Ci wystartować z odpowiednim sprzętem przy starcie swojego programu, w zależności od budżetu. Najlepiej słuchać wraz z slajdami umieszczonymi poniżej.
Krzysztof "Dziki" Dzikowski w zakręcie na kawasaki ninja 250

24. O wyścigach motocyklowych z zdobywcą Pucharu Polski klas Sport250 oraz...

10000zł - tyle wystarczy na cały sezon amatorskiego ścigania się motocyklem klasy 250 lub classic wliczając w to koszt motocykla. Dziki to zdobywca pucharu polski klasy sport250 oraz Youngtimer 500, więc potrafi oszacować koszty sezonu ale także nieziemsko szybko wjeżdżać w zakręty na motocyklu, który przeżył ponad 20 lat i miał ponad 70000km przebiegu. Jak sam stwierdził, czucie przodu motocykla pozwala mu wyprzedzać na wejściu do zakrętów, więc tam gdzie inni hamują i modlą się o trzymanie opon, Krzysiek dopiero przygotowuje się do hamowania i pokonania płynnie zakrętu.
Maciej Sienkiewicz na korcie squash

23. O squashu, czyli jak zabawa z więzienia stała się sportem...

Squash wydaje się być mini wersją Tenisa. Do tego zamiast świeżego powietrza, jesteśmy zamknięci w czterech ścianach ale czy na pewno jest to kopia innego sportu? Squash potrafi łączyć pokolenia. A do tego, pozwala dzieciom pokonać rodziców i to bez dawania forów. O tym wszystkim opowiada Maciej Sienkiewicz, który od 6 lat gra w squasha, a od 4 trenuje innych. Przebieg już setki kilometrów na korcie, uderzył w piłkę paręset tysięcy razy i do tego połamał kilka rakiet. Więc jak mało kto zna się na tym sporcie.
COO firmy IAI i Marketing Manager

22. Jak i czy warto wprowadzić sport do swojej firmy?...

Wiele firm ma problem z pozyskaniem dobrych pracowników. Drugim problemem często są zwolnienia lekarskie tychże pracowników, co mocno wpływa na wydajność firmy. Jaki związek z tym ma sport? Okazuje się, że ogromny.
Trener Personalny ze Szczecina

21. O wyborze dobrego trenera personalnego – z wicemistrzem Polski w...

”Współpraca z dobrym trenerem może zadecydować, że trenujemy przez lata, a nie przez lato.” - Tak trener personalny Marcin Maćkowski podsumowuje współprace pomiędzy trenerem, a klientami. Jeśli chodzi Ci po głowie trening i nie wiesz jak się za niego zabrać, dobrym pomysłem może być skorzystanie z usług trenera personalnego. A jak wybrać dobrego trenera i co można od takiej osoby uzyskać dowiesz się z 21 odcinka TrybSportowy.com
Tańcząca para

20. O tańcu jako połączeniu dwóch ludzi w jedność z Janem...

Ma być najseksowniejszym, najukochańszym i najczulszym macho w eleganckim smokingu z piękną partnerką u boku. O burzy emocji i gry aktorskiej opowiada w tym odcinku Janek. Każdy kto choć raz myślał o pójściu na kurs tańca, powinien wysłuchać słów Janka i tego jak to wpłynęło na niego i jego życiową partnerkę Paule.