Tutaj będą pojawiać się wszystkie odcinki Podcastu TrybSportowy.com

Powered by RedCircle

Poniżej znajdują się poszczególne artykuły dla wszystkich odcinków

Dominika Urbańska Joga

33. Joga i jej odmiany oraz wpływ jaki ma na życie...

Różnych form Jogi jest tak wiele, że ciężko nie znaleźć stylu, który odpowiadałby nam. Są formy relaksujące, zdrowotne czy także wymagające większego zaangażowania mięśni, a tym samym ostrego treningu. Jednak Joga może wpłynąć na całe życie jednostki i tym również w odcinku dzieli się Dominika. Mówi o zmianach jakie zaszły po spotkaniu na swojej drodze Jogi. O aktywności fizycznej, która zmieniła całe życie młodej dziewczyny i jej postrzeganie świata dookoła.
Tamara Siemieniuk grająca w Korfball

32. Korball jako jedyny sport koedukacyjny – Tamara Siemieniuk

Korfball to świetny sport również dla dzieciaków i mógłby być powszechnie trenowany na zajęciach wf-u. Świetnie było zobaczyć mecz na żywo i poznać tak nietypowy sport, który notabene wydaje się prosty już na pierwszy rzut oka. Dodatkowo cieszę się, że Tamara napisała do mnie w celu szerzenia wiedzy o tym sporcie, bo właśnie to był cel TrybuSportowego - opowiadać o mało znanych sportach i zachęcać innych do ich poznawania.
Mateusz Kaprzyk na torze w bolidzie LMP3

31. O wyścigach samochodowych LMP3, Formule 4 i Gokartach – Mateusz...

Mistrz Polski Kartingów, pierwszy Polak punktujący we włoskiej Formule 4, startował w pucharze Porsche, a teraz ściga się w LMP3! To wszystko osiągnięte przed 20 urodzinami. Mateusz Kaprzyk to nasz drugi, młodszy Robert Kubica.
Profesjonalny kierowca wyścigowy Daniel Blin na Yamaha R3

30. O mentalności jedynego Polaka w Mistrzostwach Świata World Supersport 300...

Zdobywca Pucharu Polski, Mistrz Europy Alpe Adria, walczący o miejsce w Red Bull Rookies Cup - takimi tytułami można nazywać 18-letniego chłopaka z Torunia. Daniel Blin to mega utalentowany i ciężko pracujący na swój sukces w Mistrzostwach Świata World Supersport 300 motocyklista.
Przemek Wichlacz przed komputerem

29. O wykorzystaniu cech i umiejętności z piłki nożnej w biznesie...

Przemek na początku był niechętny do gry w piłkę nożną aby pod koniec swojej kariery grać w 1 lidze. Od kilku lat jednak zmienił ścieżkę, którą podąża - jest nią biznes. O tym transferze, zmianie stylu życia będziemy dzisiaj rozmawiać. Dowiedziecie się ile Przemek wyniósł z piłki nożnej i co z niej wykorzystał w biznesie.
Mateusz Konieczny Trener tenisa

28. Tenis sportem dla elity? Rozmowa z trenerem młodych mistrzów –...

Trener juniorskich mistrzów Mateusz Konieczny uważa, że Tenis jest prawdziwym sportem dla elity. Zdobywał z zawodnikami złote medale mistrzostw polski oraz odnosił sukcesy na arenie międzynarodowej. Wie ile to kosztuje, nie tylko pieniędzy ale także potu, nerwów i wyrzeczeń. Jak silnym charakterem trzeba być, aby zostać jednym z najlepszych. Jak dobrej kondycji i zrywnego ale silnego ciała potrzeba by wygrywać na korcie.

27. Półroczne dzieci mogą już trenować, czyli o zabawie sportem z...

Moje pokolenie zwykle zaczynało przygodę ze sportem dopiero w szkole lub na bardzo uproszczonych zajęciach sportowych w wieku około 5 lat. Patrząc na teraźniejszych sportowców trzeba przyznać, iż aby być mistrzem w wielu dziedzinach sportu należy zacząć jak najszybciej. W Socatots można zacząć swoją przygodę mając 6 miesięcy i rodziców chętnych wprowadzić swoje pociechy w świat piłki nożnej pokazanej od strony zabawy, a nie zawodów.

26.O trenowaniu drużyn sportowych – z trenerem Michałem Dolińskim

Trenowanie drużyn sportowych znacząco się różni od trenowania pojedynczych jednostek, doskonale zdaje sobie z tego sprawę trener Michał Doliński. Ma doświadczenie na obu polach i na obu z nich osiągał sukcesy. Próbuje znaleźć cechy i role dobrego trenera. Oraz samej definicji tego terminu. Czy dobry trener to ten, który ma wyniki, czy dbający o polepszenie każdej jednostki?
Tomasz Świtalski podczas triathlonu

25. Jak stworzyć swój klub sportowy? Co się z tym wiążę...

Otworzenie swojej siłowni lub klubu sportowego to niełatwe zadanie. Koszty są ogromne, potrzeba ciągłej reklamy, zarówno offline i online, a przede wszystkim potrzeba zatrudnić odpowiednie osoby, którą spowodują, iż my jako klienci będziemy chcieli tam zostać i ćwiczyć w konkretnym miejscu z konkretnymi ludźmi. Tomek sam ćwiczył triathlon i chciał stworzyć miejsce, do którego sam chętnie by przychodził i w ten sposób powstało Trigym.

Jak zacząć z własnym podcastem przy różnych budżetach? – prezentacja

Jest to specjalny odcinek - prezentacja, która pozwoli Ci wystartować z odpowiednim sprzętem przy starcie swojego programu, w zależności od budżetu. Najlepiej słuchać wraz z slajdami umieszczonymi poniżej.