Witam Cię na stronie o mnie i o misji tego bloga

To ja :)

Najpierw kilka słów o mnie

 
Hej, jestem Konrad. Sport zawsze odgrywał niemałą role w moim życiu.

 

Już od lat podstawówki, chętnie chodziłem na WF i do klubu piłki nożnej. W szóstej klasie zostawiłem piłkę na rzecz podnoszenia ciężarów, które ćwiczyłem 3 lata. Najwyższe osiągnięcie to wygranie brązu na mistrzostwach krajów nadbałtyckich w wieku 15 lat. Gdy po roku od tego medalu zakończyłem przygodę z podnoszeniem ciężarów, miałem kilkuletni przestój. Aż do momentu maratonu – a przynajmniej przygotowania się do tego królewskiego dystansu. Na nieszczęście jeszcze go nie przebiegłem (ale było blisko – 33km).

Moją miłością są również motocykle i z nimi też miałem sportową przygodę – jeżdżenie po torach wyścigowych, jest to wspaniały sport. Drogi ale wspaniały. I przenosi się na nasze życie codzienne – to dzięki treningom na torach uniknąłem kilku kraks na ulicach miast.

Teraz jestem w drużynie futbolu amerykańskiego tj. Białych Lwów w Gdańsku, biegam i trenuje na codzień, więc jak możesz wyczytać sport to dosyć spora cześć mnie i mojego charakteru.

 
 
 
 

Misja bloga – ruszyć ludzi z kanapy!

_DSC8075

Tak jak przeczytałeś u góry. To jest główny cel tej strony. Chcę poprzez podcasty opowiedzieć o aktywnościach, które możemy wykonywać w wolnym czasie.

Nie chcę się zamykać tylko i wyłącznie na sport, lecz to on będzie głównym tematem. Pojawią się jeszcze wpisy i nagrania z innych dziedzin np. recenzje sprzętów czy miejsc, dieta, podstawowe plany treningowe, wywiady z ekspertami w swoich dziedzinach – ogólnie wszystko co można zrobić w wolnym czasie.

Chcę opisywać sporty i rozmawiać z ludźmi uprawiającymi nietypowe sporty czy aktywności. Kto z nas tak naprawdę wie jakim sportem jest baseball, saneczkarstwo czy szermierka.

Jestem pewny, że wiele osób chętnie zaczęłoby uprawiać jakiś sport, gdyby wiedziało jak zacząć, do kogo napisać, jak się przygotować itd. Ja chcę na te pytania odpowiedzieć i pokazywać, że sport to nie tylko siłownia. To nie tylko ciężkie i monotonne przerzucanie kilogramów. To coś co może sprawić przyjemność ale i dać możliwość poznania nowych, ciekawych ludzi. Być może nowych przyjaciół.

Czy włączysz TrybSportowy zależy tylko od Ciebie