Jeśli lubisz czytać to tutaj znajdziesz wszystkie wpisy TrybSportowy.com

Raczej staram się nagrywać odcinki podcastu, jednak co jakiś czas wrzucę także coś do czytania.

Huawei Watch GT 2 i oryginalne opakowanie

Huawei Watch GT 2 recenzja – smartwatch do 1000zł

Huawei Watch GT 2 nie jest po prostu najlepszym w żadnej kategorii. Nie jest ani najdroższy, ani najtańszy. Nie ma najwięcej różnorodnych opcji, nie ma też najmniej. Co prawda w przypadku baterii klasyfikuje się wysoko na liście najdłużej działających zegarków na jednym ładowaniu baterii. Czy to dobry smartwatch?
Zawartość Paczki od Huel

Czy warto zainwestować w HUEL?

Być może i Tobie wyskoczyła reklama jedzenia przyszłości na Facebooku. Trzeba przyznać, że Huel ma dobrą reklamę i stara się być wszędzie. W tym tekście podzielę się swoją opinią na temat: czy warto zainwestować w jedzenie przyszłości - HUman fuEL.

Recenzja książki: Kimi Raikkonen jakiego nie znamy

Wszyscy, którzy słyszą nazwisko Raikkonen z automatu wyobrażają sobie szybkie i zachwycające bolidy formuły 1. Jak sam tytuł wskazuje, dzieło opowiada o kierowcy wyścigowym, który jest jedną z legend tego sportu ale także niesamowicie skrytym sportowcem.

Recenzja książki: Guy Martin Motobiografia

Ufff.... od czego zacząć tę recenzje? Może od tego, że Guy Martin na normalnego nie wygląda przed kamerą w filmie ”Jazda na krawędzi” i innych programach w którym był prowadzącym. Tak samo nienormalna książka to jest. I to trzeba uznać za ogromny plus!

Ile powinna trwać rozgrzewka? Konkretny spis ćwiczeń!

Niezależnie od sportu czy aktywności ruchowej jaką wybierzesz rozgrzewka będzie pierwszym i jednym z najważniejszych czynników byś od razu nie zniechęcił się do ćwiczeń.

Start Podcastu TrybSportowy.com!

Witam Cię w pierwszym odcinku Podcastu TrybSportowy.com. Opowiem w nim o najbliższym mi sporcie – wyścigach motocyklowych.

Kawa i jej właściwości wpływające na nasze zdrowie.

Jeśli pijesz kawę na co dzień to ten wpis jest dla Ciebie. Czy picie jednej filiżanki jest zdrowe? Czy powinniśmy przestać ją pić? Wszystkie działania pożądane jak i niepożądane znajdziesz w tym poście.